Domů » Novinky » HPA slaví 15. výročí a ctí umění a inovace
Rám od Jokera
„Joker“ vyhrává vynikající barevnou gradaci - je součástí 2020 HPA Awards

HPA slaví 15. výročí a ctí umění a inovace


Upozorni mě

15. ročník HPA Awards se konal online 19. listopadu, kdy se oslavovalo patnáct let cti brilantní a transformační práce jednotlivců a společností zvyšujících laťku vyprávění.

Ocenění dostali jednotlivci a týmy pracující v jedenácti kategoriích kreativních řemesel, kteří ocenili vynikající přínosy pro barevné gradování, zvuk, střih a vizuální efekty pro reklamy, epizodické a divadelní prvky.

Vítězi kreativních kategorií HPA Awards 2020 jsou:

 

Vynikající barevné třídění - divadelní funkce

 

VÍTĚZ: „Joker“

Jill Bogdanowicz // Společnost 3

 

„Ad Astra“

Gregory Fisher // Společnost 3

 

„Mařenka a Hansel“

Mitch Paulson // EFILM, společnost 3

 

„Jojo Rabbit“

Tim Stipan // Společnost 3

 

"Mulan"

Natasha Leonnet // EFILM, Company 3

 

Vynikající barevné třídění - epizodický nebo neatraktivní film

 

VÍTĚZ: „Watchmen - je léto a dochází nám led“

Todd Bochner // Sim International

 

"Alienist: Angel of Darkness - Last Exit to Brooklyn"

Juan Cabrera, Fran Lorite // LightBender

 

„Změněný uhlík - platba odložena“

Bill Ferwerda // Deluxe Toronto, Company 3

 

"Kateřina Veliká - 1. Díl"

Aidan Farrell // The Farm Group

 

"Chrt"

Bryan Menší // Společnost 3

 

 

Vynikající třídění barev - komerční 

 

VÍTĚZ: Ralph Lauren - „Deep Blue“

Tom Poole // Společnost 3

 

BMW - „Zrcadlo do budoucnosti“

Sofie Borup // Společnost 3

 

BMW - „Toto je možnost 2“

Tom Poole // Společnost 3

 

Dietní koks - „Pijte, co vám dala vaše matka“

Dave Hussey // Společnost 3

 

NFL - „Dalších 100“

Stefan Sonnenfeld // Společnost 3

 

 

Vynikající střih - divadelní funkce

Sponzoruje Blackmagic Design

 

VÍTĚZ: „Parazit“

Jinmo Yang, ACE

 

„Ford v Ferrari“

Michael McCusker, ACE; Andrew Buckland, ACE

 

„Jojo Rabbit“

Tom Eagles, ACE

 

"Žolík"

Jeff Groth, ACE

 

"Dva papežové"

Fernando Stutz

 

 

Vynikající střih - epizodický nebo non-divadelní film (30 minut a méně)

Sponzoruje Blackmagic Design

 

VÍTĚZ: „Nejistá - zkouška Lowkey“

Nena Erb, ACE

 

„Nejistý - Lowkey šťastný“

Mark Sadlek

 

"Nejistý - Lowkey to ztrácí"

Daysha Broadway, Lucky Justice Productions Inc.

 

"Spravedlivé drahokamy - ale Spravedliví uvidí svůj pád"

Craig Hayes

 

"Co děláme ve stínech - vzkříšení"

Yana Gorskaya, ACE, Dane McMaster, FX Networks

 

 

Vynikající střih - epizodický nebo non-divadelní film (přes 30 minuty)

Sponzoruje Blackmagic Design

 

VÍTĚZ: „Sedm světů, jedna planeta: Asie“

Angela Maddick, BBC Studios Natural History Unit

 

"Paní. Amerika - Phyllis & Fred & Brenda & Marc ”

Emily Greene, FX Networks

 

"Sedm světů, jedna planeta: Austrálie"

Nigel Buck, jednotka přírodní historie BBC Studios

 

"Watchmen - je léto a dochází nám led"

David Eisenberg, HBO

 

"Watchmen - tato mimořádná bytost"

Anna Haugerová

 

 

Vynikající zvuk - divadelní funkce

Sponzorováno společností DTS

 

VÍTĚZ: „Americká okurka“

Michael Babcock, Jeremy Pierson, Brandon Spencer, Jeff Sawyer, Dan Kenyon // Sony Obrázky

 

„IT: Kapitola druhá“

Bill R. Dean, Nancy Nugent, Michael Keller, Tim LeBlanc, Erick Ocampo, Randy Torres // Warner Bros.

 

"Žolík"

Alan Robert Murray, Dean Zupancic, Tom Ozanich, Jason Ruder, Tod A. Maitland // Warner Bros.

 

"Bídníci"

Jérôme Gonthier, Arnaud Lavaleix, Matthieu Autin, Marco Casanova // Srab Films

 

 

Vynikající zvuk - epizodický nebo non-divadelní film

Sponzorováno společností DTS

 

VÍTĚZ: „star Trek: Picard - Et in Arcadia Ego Part 2 ” 

Matthew E. Taylor, Todd Grace, Ed Carr, Tim Farrell, Sean Heissinger, Peter Devlin // Warner Bros.

 

"Alienist: Angel of Darkness - Belly of the Beast"

Matthew Skelding, Lindsey Alvarez, Ali Hawkins, Al Sirkett, Tom Jenkins

 

„Pryč - negativní návrat“

Jonathan Greasley, Darren King, Shaughnessy Hare, Dan Gamache, Jeffrey Dyal // King Soundworks

 

"Locke a Key - vítejte v Mathesonu"

Chris Cooke, Eric Apps, JR Fountain, Dustin Harris // Deluxe Toronto, Company 3

 

"Sedm světů, jedna planeta: Austrálie"

Graham Wild, Tim Owens // BBC Studios Natural History Unit

 

 

Vynikající vizuální efekty - divadelní funkce

Sponzorováno společností ZEISS

 

VÍTĚZ: „Jediný Ivan“

Nick Davis, Greg Fisher, Ben Aghdami, Ben Jones, Santiago Colomo Martinez // Produkce filmů Walta Disneye

 

„Aeronauti“

Louis Morin, Annie Godin, Christian Kaestner, Ara Khanikian // Amazon Studios

 

„IT: Kapitola druhá“

Fabrice Vienne, Vincent Desjardins, Christopher Nix, Jonathan Fleming-Bock, Dawid Borkiewicz // Rodeo FX Inc.

 

"Mulan"

Sean Faden, Diana Giorgiutti, Anders Langlands, Seth Maury, Hubert Maston // Produkce filmů Walta Disneye

 

"1917"

Guillaume Rocheron, Sona Pak, Greg Butler, Vijay Selvam, Richard Little // MPC

 

 

Vynikající vizuální efekty - epizodický (pod epizodami 13) nebo neatraktivní funkce

Sponzorováno společností ZEISS

 

VÍTĚZ: „Lost in Space - Shipwrecked“

Aladino Debert, Suzanne Foster, Victor Grant, Paul Chapman, Frankie Stellato // digitální doména

 

"Jeho temné materiály - boj na život a na smrt"

Russell Dodgson, James Whitlam, Dan May, Danny Hargreaves, William Todd-Jones // Bad Wolf

 

„Lost in Space - Devadesát sedm“

Troy Davis, Niklas Jacobson, Jenn Taylor, David Anastacio, Rafael Solórzano // Legendární TV

 

„The Umbrella Academy - Right Back where we start“

Everett Burrell, Jeff Campbell, Phillip Hoffman, Neishaw Ali, Carrie Richardson // Spin VFX

 

„The Umbrella Academy - Valhalla“

Everett Burrell, R. Christopher White, Libby Hazell, Aidan Martin, Paul Raeburn // Weta Digital

 

 

Vynikající vizuální efekty - epizodický (přes epizody 13)

Sponzorováno společností ZEISS

 

VÍTĚZ: „9-1-1 - Sink or Swim“

Jon Massey, Tony Pirzadeh, Bryant Reif, Brandon Criswell, David Rand // Fuse FX

 

„The Flash - Grodd Friended Me“

Armen V. Kevorkian, Joshua Spivack, Shirak Agresta, Christopher Grocock, Tanya Kevorkian // Encore VFX

 

"Chirurgové - prší muži"

Tim Carras, Andie Eikenberg, Bill Parker, Nick Chamberlain, Casi Blume // Barnstorm VFX

 

„NCIS: Námořní vyšetřovací služba pro trestné činy - Arizona“

Matt Von Brock, Javier Gallego, Carrie Smith, Erik O'Donnell, Del Depierro, Bob Minshall // Picture Shop, Duch VFX

 

"Supergirl - Krize na nekonečných zemích: část první"

Armen V. Kevorkian, Brian Reiss, Kris Cabrera, Fabian Jimenez, Alex Schade // Encore VFX

 

Jak již bylo dříve oznámeno, zvláštní ocenění udělené na galavečeru zahrnovalo cenu HPA Engineering Excellence Award společnosti EIZO za monitor HDR Prominence CG3146 31.1 ″; Eluvio pro Eluvio Content Fabric; Moxion pro okamžité léky; a Carl ZEISS SBE pro ZEISS eXtended Data; a cenu HPA Judges Award za kreativitu a inovaci pro globální občany pro Jeden svět: Společně doma.

Ceny HPA, které vyrábí společnost Homerun Entertainment, se konají díky štědrosti sponzora Diamond Title Blackmagic Design; Registrace Sponzor Picture Shop; Sponzoři událostí Zanícený, Dolby, DTS a ZEISS; a předvádějte sponzory Divadlo Alex, Deluxe, Jump !, Keycode Media, MTI FilmPixelogic Media, PostPro Media, Stephen Arnold Music, Vizrt Skupina a Wipster. Více informací o HPA Awards a HPA najdete na www.hpaonline.com/.

 

 

 


Upozorni mě